Дерматовенеролог

Дерматовенеролог – це лікар, що спеціалізується на діагностиці та лікуванні венеричних захворювань та захворювань шкіри, а також їх профілактиці.

На сьогоднішній день існує близько 2000 захворювань шкіри та слизових оболонок. Дерматолог зможе поставити правильний діагноз та призначити відповідне лікування.

Читати більше
Записатися по телефону
+38 067 344 8999
З мобільних
Ціни
750 грн.
#
Лікар-дерматовенеролог
дитячий вищої кваліфікаційної категорії
Досвiд роботи: 30 років
Кандидат медичних наук
Мурзіна
Ельвіна Олександрівна
#
Лікар-дерматовенеролог
для дорослих вищої кваліфікаційної категорії
Досвiд роботи: 23 роки
Кандидат медичних наук
Мацідонська
Ірина Валеріївна

На прийомі дерматолога основним є огляд шкіри та її змін (висипки, утворень). Для діагностики більшості захворювань цього цілком достатньо. Також лікар розпитає, як давно з’явились зміни шкіри, як мінявся їхній характер, чи проводилось вже якесь лікування та чи було воно ефективним.

Якщо просто огляду буде недостатньо, дерматолог використовує дерматоскоп – прилад, який дозволяє побачити всі зміни на шкірі з багаторазовим збільшенням. Він допоможе відрізнити доброякісні новоутворення від злоякісних, також може бути корисним в діагностиці хронічних захворювань шкіри (псоріаз, системний червоний вовчак).

В деяких випадках потрібно взяти шматочок зміненої шкіри для гістологічного дослідження (діагностична біопсія). Для цього використовуються спеціальні голки, щоб мінімізувати травматичність процедури.

На основі всіх отриманих даних дерматолог призначає лікування, що включає в себе зовнішні засоби (які наносять на шкіру), системну терапію (таблетки або ін’єкції) та засоби догляду за шкірою, що зменшують сухість шкіри, неприємні відчуття, запобігає повторним загостренням захворювання.

Записатися на прийом

Записатися ще до одного спеціаліста

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана