Логопед

Логопед – це спеціаліст з дефектів мовлення. Майже всі маленькі діти неправильно або нечітко вимовляють пару букв, однак це зазвичай проходить саме собою ще до першого походу в школу. У деяких же дефекти промови доводиться виправляти професійно.

Логопед проводить діагностику мовленнєвих порушень, після чого починає працювати над їхньою корекцією. Заняття проходять в ігровій формі, з урахуванням віку дитини. 

Також логопед використовує логопедичний масаж (у тому числі зондовий), який впливає на стан м’язів, нервів, кровоносних судин і тканин периферичного мовленнєвого апарату. Він застосовується в комплексі при мовленнєвих вадах. Масаж логопеда нормалізує та активізує роботу м’язів, знижує симптоми неврологічних проявів. Спосіб підбирається індивідуально в залежності від мовленнєвого порушення і призначається циклами.

Читати більше
Записатися по телефону
+38 067 344 8999
З мобільних
Ціни
750 грн.
#
Лікар-логопед
для дітей та дорослих, вищої кваліфікаційної категорії
Досвiд роботи: 27 років
Сичова
Наталія Юріївна
#
Логопед
другої кваліфікаційної категорії
Досвiд роботи: 5 років
Меланич
Оксана Володимирівна

Але не забувайте, що дитині не достатньо просто відвідувати та займатись у логопеда. Роль батьків у розвитку їхнього мовлення є дуже важливою. Їм слід готуватися, що процес корекції може тривати довше, ніж очікувалось. Батьки повинні приділяти багато уваги дитині: більше розмовляти з нею, чітко висловлювати свої думки та формулювати речення. Розмова з дитиною не може перетворюватись на монологи батька чи матері – потрібно давати дитині можливість самостійно відповідати на запитання та формулювати свої думки й бажання. У цьому процесі важливими є спокій та підтримка. Наші спеціалісти будуть супроводжувати вашу дитину протягом всього періоду корекційної терапії.

 

Записатися на прийом

Записатися ще до одного спеціаліста

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Написати відгук

Вам зателефонувати?

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Викликати лікаря

Зовсім скоро Ви зможете скористатися розширеним функціоналом запису на прийом онлайн

Лист директору

Ваша заявка успішно надіслана